Szukasz sposobu, jak efektownie zaprezentować swoją firmę i oferowane przez nią produkty na eventach branżowych? Wykorzystaj ekspozytory tekturowe – to jedno z najskuteczniejszych rozwiązań, dzięki któremu skutecznie zwrócisz uwagę potencjalnych klientów.

Gdzie stosuje się ekspozytory kartonowe?

Ekspozytory kartonowe znajdują zastosowanie sklepach – zarówno tych większych, jak i mniejszych. Przydają się również na targach, imprezach branżowych i promocyjnych. Zalicza się do nich m.in. różnego rodzaju półki, stojaki, degustatory oraz displaye. Pełnią funkcję tymczasowego regału, na którym wystawia się konkretne produkty, ulotki i tym podobne elementy. Są one odpowiednio przygotowane graficznie, spójne z identyfikacją wizualną danego przedsiębiorstwa – zawierają szatę kolorystyczną i logo firmy, której dotyczą.

Ich wykorzystanie daje dużą swobodę, gdyż są wysoce mobilne. Można je wykorzystywać wielokrotnie w różnych miejscach, co stanowi również znaczącą oszczędność. Jeśli zależy nam na zwróceniu uwagi klientów na oferowaną przez nas usługę lub produkt, możemy w swoim lokalu lub jakimkolwiek innym miejscu wykorzystać właśnie takie ekspozytory do ich zaprezentowania. Jeśli będzie on odpowiednio przygotowany graficznie, to z pewnością wiele osób zainteresuje się tym, co nasza firma ma do zaoferowania.

Ekspozytory zazwyczaj stosowane są w celach promocyjnych, jednak ich zastosowanie może być zdecydowanie szersze i możemy zdecydować się na ich zamówienie w zupełnie innym celu. W końcu ile osób tyle pomysłów, a kreatywne rozwiązania mogą przynieść nam klientów, a co za tym idzie znacząco zwiększyć zyski naszego przedsiębiorstwa.

 

Gdzie zamówić ekspozytory kartonowe?

Potrzebujesz ekspozytorów, aby odpowiednio zaprezentować własne przedsiębiorstwo? Skorzystaj z oferty producenta wysokiej jakości opakowań z tektury Waps-Kart – przekonaj się o skuteczności takiego rozwiązania.

Design i rodzaj ekspozytorów są dostosowywane do potrzeb konkretnego klienta. W zależności od typu zamówionego ekspozytora, czas realizacji zamówienia może się różnić. W przypadku standardowych modeli waha się on od 8 do 12 dni. Firma Waps-Kart zapewnia także możliwość wyboru formy transportu oraz pakowania ekspozytorów – w kartonach zbiorczych, paczkach lub na paletach.