Jesteś zwolennikiem niestandardowych rozwiązań aranżacyjnych? Puść wodze fantazji i zastosuj w swojej łazience płytki 3D − to prawdziwy hit tego sezonu. Płytki strukturalne to niezwykle efektowny sposób na wykończenie zarówno minimalistycznego, jak i ekstrawaganckiego wnętrza – sprawdź, jakie produkty z najnowszej kolekcji marki EVO możesz wykorzystać podczas aranżacji własnej łazienki.

Płytki 3D marki EVO

Geometryczne trendy łazienkowe obejmują nie tylko oryginalne wzornictwo i kształt produktów, ale także ich nietuzinkową strukturę. Obecnie ogromnym zainteresowaniem cieszą się tzw. płytki strukturalne, które tworzą we wnętrzach trójwymiarową iluzję. Wyróżniają się one nieregularną powierzchnią i stanowią nieszablonowe dopełnienie wnętrz utrzymanych w minimalistycznym stylu. Co więcej bardzo ciekawie odbijają światło, czego nie możemy uzyskać przy pomocy płytek o gładkiej strukturze. Można je również połączyć z płytkami drewnopodobnymi, uzyskując modną obecnie kompozycję.

Bardzo ciekawą propozycję dla miłośników awangardy ma producent płytek ceramicznych EVO – jego najnowsze kolekcje Mood Blanco Oceanic, Mood Blanco Oblique, TEX ASH oraz Kedon Light i Pearl to płytki 3D charakteryzujące się niebanalnym wzornictwem.

 

Mood Blanco Oceanic

płytki łazienkowe mood blanco

Płytki ceramiczne z kolekcji Mood Blanco Oceanic to doskonałe rozwiązanie dla zwolenników eleganckich wnętrz. Wyróżnia je regularny i niezwykle dynamiczny wzór, który łącząc się przywodzi na myśl kojące, morskie fale. Nietuzinkowa struktura płytek przypadnie do gustu osobom, które chcą wprowadzić do własnej łazienki nieco nowoczesności.

 

Mood Blanco Oblique

płytki strukturalne mood blanco oceanic

Kolekcja trójwymiarowych płytek Mood Blanco Oblique to idealne wykończenie minimalistycznego wnętrza. Dzięki jasnej kolorystyce i heksagonalnej  fakturze, która tworzy interesującą iluzję przestrzenną, pozwalają zachować tradycyjny charakter pomieszczenia, jednocześnie wprowadzając do niego odrobinę ekstrawagancji.

TEX ASH

płytki łazienkowe evo tex ash

Płytki EVO TEX ASH są spektakularnym połączeniem trójkątnego dekoru z imitacją delikatnej, lnianej tkaniny. Stanowią doskonałą ozdobę każdej łazienki utrzymanej w nowoczesnym stylu. Te strukturalne płytki ceramiczne zachwycą swoim niebanalnym designem i oryginalną fakturą wielbicieli nieszablonowych aranżacji łazienkowych.

Kedon Light i Pearl

Strukturalne płytki ceramiczne evo kedon light i pearl

Surowy charakter oraz nieregularna struktura płytek ceramicznych EVO z kolekcji Kedon Light i Pearl, wprowadzą do Twojej łazienki szyk i elegancję. Ich efektowne wypukłości doskonale kontrastują z płytkami o jednolitej fakturze i skutecznie przyciągają uwagę.

 

Gdzie kupić strukturalne płytki ceramiczne?

Jeśli chcesz nadać swojej łazience nietuzinkowego charakteru, koniecznie sprawdź ofertę płytek strukturalnych w salonie w Rudzie Śląskiej. Znajdziesz tam płytki ceramiczne najnowszej fabryki EVO CERAMIKA , które na tle konkurencyjnych produktów, wyróżniają się niezwykle oryginalnym designem, stwarzając tym samym ogromne możliwości aranżacyjne. W szczególności polecamy ostatnie kolekcje producenta − Mood Blanco Oceanic, Mood Blanco Oblique, TEX ASH oraz Kedon Light i Pearl.

Salon świadczy najwyższej jakości usługi zarówno mieszkańcom Rudy Śląskiej, jak i okolicznych miast, m.in. Bytomia, Świętochłowic, Piekar Śląskich i Katowic. Swoim klientom ułatwia kompleksowy remont łazienki – począwszy od zupełnie darmowej wizualizacji łazienki, przez profesjonalne doradztwo w domu klienta, aż po fachową realizację prac remontowych poprzez polecenie godnych zaufania i doświadczonych fachowców.