Planujesz zakup urządzenia wielofunkcyjnego do biura? Sprawdź naszą recenzje dot. urządzenia wielofunkcyjnego TaskAlfa 356ci Kyocera.

 

Urządzenie wielofunkcyjne do biura

Nie chcesz tracić swojego cennego czasu oraz czasu swoich pracowników na wykonywanie czynności biurowych? Konieczność częstego uzupełniania papieru, trudności w szybkim przesyłaniu dokumentów do wydruku, czy też długi czas wydruku to tylko czynności, które nie tylko wydłużają, ale także utrudniają wykonywanie pracy. Jeżeli cenisz sobie efektywne wykorzystanie czasu pracy, zadbaj o szybko działające i funkcjonalne urządzenie wielofunkcyjne.

Niewątpliwymi atutami urządzenia TaskAlfa 356ci Kyocera są:

  1. Podajniki, aż do 3100 arkuszy papieru

Na szybkość pracy zespołu, w dużym stopniu wpływa także łatwa dostępność do wysokiej klasy urządzeń biurowych. Szybki wydruk dokumentów oraz niezawodność urządzeń biurowych, umożliwia pełne wykorzystanie potencjału zespołu. Dlatego TaskAlfa 356ci Kyocera doskonale sprawdza się w dużych biurach.

2. Wysoka jakość druku

Na szczególną uwagę zasługuje wysoka rozdzielczość wydruków – 1200 dpi, która przekłada się na uzyskanie precyzyjnego druku wysokiej jakości. Rozdzielczość wyrażona w dpi wskazuje na to ile punktów na powierzchni wielkości 1 cala może nanieść drukarka. 1200 dpi to optymalna rozdzielczość do wydruku szczegółowych dokumentów, pozwala także na wydruk plakatów czy wizytówek. Wysoka jakość podzespołów drukujących, które zostały zastosowane w urządzeniu TaskAlfa 356ci w żadnym stopniu nie odbiegają od jakości podzespołów samodzielnych drukarek.

3. Elastyczność konfiguracji urządzenia

Decydując się na zakup wielofunkcyjnego urządzenia TaskAlfa 356ci wystarczy wykonać tylko jedną zbiorczą konfigurację. Tym samym nie musisz tracić czasu na osobną konfigurację drukarki czy skanera. Jedno wspólne oprogramowanie pozwala na szybkie zmiany ustawień urządzenia, co przekłada się na dużą oszczędność czasu pracowników odpowiedzialnych za administrowanie systemem IT w firmie.

4. Intuicyjny interfejs i sprawna autentykacja

Model TASKalfa 356ci może być z powodzeniem wykorzystywany przez wielu użytkowników. Intuicyjny i prosty w nawigacji interfejs pozwala z łatwością wykonać określoną operacją. Dodatkowo możliwość personalizacji określonych działań, pozwala ograniczyć do minimum czas potrzebny do wykonania określonego działania.

Urządzenie gwarantuje także łatwą autentykację, zapewniając sprawną obsługę różnego typu kart zbliżeniowych. Specjalny pakiet szyfrowania danych na dysku zapewnia bezpieczeństwo danych firmowych.

 

Powyższe cechy sprawiają, że urządzenie wielofunkcyjne Kyocera Taskalfa 356ci doskonale sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających środowiskach biurowych.

urządzenie wielofunkcyjne kyocera