Przeszkadza Ci stan jakości powietrza w miejscu, gdzie pracujesz, spędzasz czas? Jesteś alergikiem uczulonym na kurz i pyłki? Poszukujesz oczyszczacza powietrza w rozsądnej cenie, który odświeży i oczyści powietrze wokół Ciebie? Dowiedz się, dlaczego najlepszym wyborem w takiej sytuacji będzie Ideal AP 45!

Nowa jakość powietrza

Zaawansowana technologia AEON Blue zapewni kompleksowe odświeżanie powietrza w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz – czy to w sypialni, czy w pokoju dziecka, czy w pracowni. Zauważalna różnica w jakości powietrza następuje już po kilkunastu minutach działania Ideal AP 45. Urządzenie jest w stanie oczyścić w ciągu godziny nawet 500m3 powietrza, czyli tyle powietrza, ile zmieści się w 16 standardowych pokojach! To doświadczenie można porównać do przeniesienia się z dusznej, zamkniętej piwnicy na rześką, ożywczą łąkę w górach.

Jakość dla najbardziej wymagających

Ideal AP 45 cechuje się najwyższą jakością wykonania, co gwarantuje niemiecki producent. Przed uszkodzeniami obficie wyposażonego wnętrza chroni wytrzymała obudowa, zaprojektowana w uniwersalny, nowoczesny sposób. Ideal AP 45 cechuje się również zaskakującą mobilnością, gdyż dzięki niewielkiej, zaledwie 8kg wadze, jesteś w stanie przetransportować odświeżacz w dowolne miejsce za pomocą jednej ręki.

Technologia na miarę XXI wieku

Oczyszczacz Ideal AP 45 jest na tyle inteligentny, że sam zakomunikuje w jakim momencie jest konieczna wymiana filtrów, aczkolwiek nastąpi to po dość długim okresie użytkowania, zazwyczaj po dwóch latach. Na elektronicznym panelu sprawdzisz raport na temat stanu jakości powietrza w pomieszczeniu, gdzie pracuje. Nie musisz się też zastanawiać, na jaki tryb pracy ustawić program oczyszczania powietrza (niski, średni, wysoki czy turbo) – na podstawie zebranych danych urządzenie potrafi samodzielnie wybrać optymalne ustawienie.

Wszak komfort użytkownika jest najważniejszy – dla wygody klienta do zestawu z Ideal AP 45 dołączony jest pilot, dzięki któremu można zaprogramować urządzenie bez konieczności podnoszenia się z miejsca. Zaoszczędzi nam to siły i czasu, kiedy mamy natłok pracy lub gdy spędzamy leniwe popołudnie w łóżku.

Wydajność i energooszczędność

Ile energii pobiera oczyszczacz powietrza Ideal AP 45? Zadziwiająco niewiele (od 11W), dlatego urządzenie to nie nadwyręży domowego lub firmowego budżetu.

Z racji swojego uniwersalnego zaprojektowania i białego koloru, urządzenie doskonale wpasuje się w wystrój biura lub mieszkania, a działać będzie dyskretnie i cicho, bo w ustawieniu o najniższej mocy poziom hałasu osiągnie zaledwie 27 dB.